Veřejné hřiště s rodinnou atmosférou

Pod dohledem tajemné zříceniny hukvaldského hradu, v náručí Beskyd se v hlavách nadšených milovníků golfu zrodilo přání. A vzniklo veřejné golfové hřiště s neopakovatelně vřelou atmosférou, kde s radostí odpálí svůj první míček začátečník i ostřílený profík. Hřiště během několika let tvrdé práce vyrostlo a zkrásnělo. A tak si zde nyní můžete vychutnat plnohodnotnou hru na vyladěných greenech s rodinným zázemím. 

Aktuality a akce

Pravidla v nouzovém stavu

Hřiště otevřeno:

Golfový zážitek pro všechny

Golfový zážitek pro všechny

Hřiště je otevřeno i hráčům - začátečníkům bez zelené karty. Rádi bychom tak náš jedinečný sport přiblížili veřejnosti. Ať již jste ostřílený golfista nebo nováček, využijte služeb našich trenérů nebo se zúčastněte jednoho z pravidelných víkendových turnajů. 

Služby

Služby

Hukvaldské hříště a vše, co se na něm děje je profesionálním komplexem poskytujícím špičkové služby. Budete se zde cítit jako doma, všude vládne přátelská atmosféra i úsměv a zůstává zachována elegance a vznešenost golfového sportu. Ten se snažíme přiblížit každému a tak jsou vítání začátečníci, profíci i diváci, kteří si mohou užívat čerstvého vzduchu, na slunečné terase naší kafeterie s výbornou kávou či skleničkou vína. 

Kafeterie

Kafeterie

Vůně čerstvé kávy, domácí koláček, výhled na golfové hřiště i hukvaldskou zříceninu. Kafeterie otevřena nejen členům klubu, ale široké veřejnosti.  Všichni zde, na strategickém místě nedaleko centra Hukvald, najdou klid v jinak rušném turistickém cíli. 
Posaďte se u nás, protože místa je tu dost. Setkejte se přáteli nebo jen tiše relaxujte a užívejte si přítomného okamžiku. 
Kafeterie nabízí útulnou vnitřní část, kde se vejde cca 30 osob a prostornou terasu pro dalších 30 lidí. Je možné zde po domluvě uspořádat rodinné i firemní akce. 

Hledáte pohodu a klid? Bez spěchu a shonu?

Hledáte pohodu a klid? Bez spěchu a shonu?

Golf zklidní a rozradostní vaši mysl. Pořádáme také turnaje pro seniory, děti a mládež. 
V létě každoročně přivítáme mladé talenty na golfových táborech. Celou sezónu si u nás vychutnávají soukromé firemní akce společnosti a skupiny, které hledají přívětivost a perfektní servis.

O hřišti

O hřišti

11 jamek v hukvaldské zeleni, do Frýdku-Místku co by golfovým míčkem odpálil, 20 km od Ostravy. 16 hektarů království pohody a relaxu, v hukvaldské zeleni v sousedství největší hradní obory plné muflonů a daňků.