Když se stylová chalupa stane vaším domovem

Když se stylová chalupa stane vaším domovem

Zpomalte, zasněte se a nechte se pohltit atmosférou dobové chalupy. Zachumlejte se do duchen, zapomeňte na čas na kachlové peci, projděte se bosou nohou v trávě, osvěžte se v jezírku nebo prohřejte ve voňavé sauně. Smějte se s dětmi v nápadité herně plné kouzelných hraček, snídejte hodiny, vypněte telefony a buďte sami sebou. V páru, s dětmi nebo celá rodina či parta přátel … Roubenka a její kouzlo se laskavě přizpůsobí každému složení.

Váš pobyt na Roubence

Váš pobyt na Roubence

Usněte v náručí tradice, zapomeňte na budík a vychutnejte si blahodárný spánek ve stylových ložnicích. Krásně si odpočinete ve všech pokojích, které spojuje jedinečný dobový design a osobitá atmosféra, která dýchá z každého kouta. 

Romantická kuchyň se spacími kachlovými kamny, dva útulné dvoulůžkové, jeden rodinný i jeden dětský pokoj se vám stanou na pár dní domovem. V náručí poklidné přírody hukvadského podhradí. V přírodě, která zklidní mysl a rozbuší srdce. 

Roubenka je místo pro relax, tak si užijte rozjímání, ponořte se do myšlenek, naslouchejte sami sobě a najděte svůj přirozený rytmus.

Snídaně v Ráji

Snídaně v Ráji

Toužíte po klidu, harmonii a dlouhém lenošení či snění? Vyjděte si po probuzení na procházku malebnými Hukvaldy a posnídejte v Ráji. 

Ráj na zemi je náš venkovský hotel s kavárnou, kde vám provoní den skvělou výběrovou kávou a připraví lákavou snídaní, brunch nebo svačinku kdykoli během dne. Denně zde připravujeme občerstvení formoou snacků a malých jídel, lahodných koláčů a dezertů i osvěžujících nápojů. Zapomeňte na starosti spojené s přípravou jídla a nechte nás o vás pečovat....jako v ráji.

Virtuální prohlídka

Prohlédněte si naši kouzelnou chalupu do každého detailu prostřednictvím virtuální prohlídky. Nasajte atmosféru a pak už jen vyberte termín, kdy u nás strávíte nezapomenutelné chvíle.

Vybavenost

Připravili jsme pro vás pohodlí a komfort. Roubenka je plně vybavená a překvapí, co vše je vám zde k dispozici. Stylová kuchyň je dobová a přesto zde naleznete myčku v citlivém kontrastu s kachlovými kamny, kde si můžete zdřímnout na peci. Dětem se rozsvítí oči při vstupu do herny nebo až objeví stromový domek a všichni společně si užijete saunování i smaragdové venkovní koupací jezírko. Prostorné venkovní posezení vyzývá ke grilování a tak je i gril součástí vybavení. 

Myslíme i na miminka a maminky a tak v chalupě najdete rozkládací dětskou postýlku, kolébku, nočník, žehličku, žehlicí prkno a samozřejmě vývrtku na víno.

Exteriér

Také zahrada roubenky je plná radosti, relaxace a harmonie. Můžete odpočívat na zápraží, nebo grilovat na prostorné terase za chalupou. Chodit bosí v trávě, obdivovat voňavou zahrádku, koupat se v jezírku a zažívat malá dobrodružství ve stromovém domečku. Zpomalte, zasněte se a užívejte. Na Roubence se píšou vzpomínky. 

Svatby

Hledáte místo, kde prožije den, na který se nezapomíná? Den zasvěcený lásce a magickému okamžiku, kdy ty a já se změní v MY? Pokud plánujete menší svatbu, Roubenka je místem, které poskytne vašim svatebním chvílím kouzelné prostředí a jedinečného ducha i atmosféru. 

Když to shrneme tak Roubenka nabízí:

Když to shrneme tak Roubenka nabízí:

 • 2x samostatný dvoulůžkový pokoj
 • 1x rodinný čtyřlůžkový pokoj s patrem s dalšími 6ti postelemi – dětské spaní
 • 1x společenská místnost se spací pecí, kuchyní a gaučem
 • 1x hernou pro děti s kočovným vozem, který slouží jako postel
 • 1x samostatné WC
 • 1x koupelna bez WC
 • 1x koupelna s WC
 • 1x sauna pro 12 osob
 • 1x zahrada s koupacím jezírkem a stromovým domkem
 • 3x parkovací místo
Cena a podmínky

Cena a podmínky

Nasajte atmosféru plnými doušky a přilněte k Roubence. Věřte, že zde necháte kus sebe a chalupa se vám otiskne do srdce. Protože jsme perfekcionisté a příprava chalupy pro hosty je precizním a náročným procesem, je nejkratší možná doba pobytu 3 dny (dvě noci,  v období letních prázdnin červenec-srpen pak týdenní pobyt (7 dní/6 nocí)

Kapacita

Kapacita

Roubenku je možná pronajmout pouze jako celek, její kapacita je 14 lůžek, celá chalupa je propojena a má společné prostory i sociální zařízení. Není tak možné pronajmout jednotlivé  pokoje samostatně. Užijte si kouzlo celé chalupy, jako by byla vaše vlastní. Našim cílem je , aby k nám hosté jezdili jako na chalupu ke své vlastní  babičce.

Cena obsahuje

ubytování, úklid, měkkoučké ručníky a osušky, praní ložního prádla, dřevo, které spotřebujete do kachlových kamen, využívání sauny, koupacího jezírka, poplatek obci za rekreační pobyt a 3 parkovací  místa.

Storno podmínky

Chápeme, že se může přihodit neočekávaná událost a budete muset pobyt zrušit. Všechny storna řešíme maximálně individuálně avšak řídíme se obecným pravidlem:

 • zrušení rezervace 4 týdny před termínem pobytu = vracíme zaplacenou zálohu
 • zrušení rezervace 30-14 dní před termínem pobytu = vracíme 50% z celkové částky pobytu
 • zrušení rezervace 14-0 dní před termínem pobytu = celková částka pobytu propadá

V den začátku vašeho pobytu vás uvítáme od 14 hodin, v den odjezdu se v klidu vyspěte, užijte si kouzelnou snídani a klíče předejte zpět do 10:00 hodin. 

Chalupa je v klidném, melebném prostředí v přírodě na okraji vesnice, která má své bioritmy, věříme, že se jim přizpůsobíte a společně s ní si užijete noční klid od 22 hod do 6 hod.