Když se ocitnete v Ráji

Příběh, o jehož napsání jsme dlouho snili. Vytvořili jsme místo na venkově s vřelou, rodinnou atmosférou, které zve k nezapomenutelným zážitkům.

Kdy naposled jste strávili čas dle svých představ a rituálů? Nebo vzali obchodního partnera na jednání do místa, které přirozeně přeje otevřenému přátelskému jednání?  Nechte se pohltit beskydskou přírodou, čtěte, spěte, radujte se, vychutnávejte. Šálek výběrové kávy, sklenka vína s přáteli či lahodná a s láskou připravená svačinka z poctivých, kvalitních a čerstvých surovin? Vše doneseme s úsměvem až na váš stůl. To je Ráj na zemi.

Neopakovatelná atmosféra tvoří vzpomínky a věříme, že díky nim se budete vždy rádi vracet… domů... do Ráje. 

Virtuální prohlídka

Prohlédněte si interiér Ráje na zemi a zamilujte se do atmosféry a kouzla místa. Pak už jen stačí kliknout na rezervaci a přijet si užít jeho vřelosti naživo.

Otevírací doba

Otevírací doba

Otevírací dobu jsme přizpůsobili vašim biorytmům tak, abyste si u nás vychutnali stylovou snídani či brunch, odpolední kávu s domácím dezertem i pohodovou večerní sklenku vína dokonale sladěnou s lahodnými sezónními dobrotami a pochutinami. 

OD 15. DUBNA

PONDĚLÍ                         9:00 - 19:00

ÚTERÝ - ČTVRTEK          9:00 - 20:00

PÁTEK - SOBOTA            9:00 - 21:00

NEDĚLE                         9:00 - 19:00

   

Na čem si pochutnáte

Na čem si pochutnáte

Kuchyně je pro nás kreativní prostor vyplněný uměním a nápady. Místo, kde vznikají netradiční kombinace, kde souzní chuť a vizuální stránka s láskou k jídlu, kde se zastaví čas a vzniká jedinečný prostor pro zážitky. Nejsme restaurací, takže se u nás tešte spíše na dobroty ke kávě a vínu, lahodné koláče, vyladěné svačinky a nejrůznější speciality domácké venkovské kuchyně založené na kvalitních surovinách s důrazem na sezónnost a lokálnost. 

Noc jako v ráji, vyberte si ze čtyř osobitých pokojů

Při tvorbě pokojů jsme mysleli na vás, na pocit komfortu a útulnosti, ve které se budete cítit jako doma. Probuďte se u nás jako v Ráji! 
Pokoje jsou stylové, hřejivé a vyladěné do posledního detailu. Najdete zde naprosto vše, co ke krásně strávenému pobytu potřebujete, včetně kouzelných výhledů do Beskyd. Každý z pokojů je jedinečný, výběr materiálů a vizuálních prvků byl naší radostí a věříme, že právě ta se propsala do ducha místa.  
Vizuální a designová stránka je naší velkou vášní a tak jsme pečlivě vybírali každý materiál. Pokoje voní lučním kvítím a masivním dřevem, užijete si komfort ručně tkaných koberců a stylových, pohodlných postelí. Každý detail jsme promýšleli tak, aby vás okouzlil, překvapil a udělal vám radost.
 

Storno podmínky

Chápeme, že se může přihodit neočekávaná událost a budete muset pobyt zrušit. Všechny storna řešíme maximálně individuálně avšak řídíme se obecným pravidlem:

  • zrušení rezervace 4 týdny před termínem pobytu = vracíme zaplacenou zálohu
  • zrušení rezervace 30-14 dní před termínem pobytu = vracíme 50% z celkové částky pobytu
  • zrušení rezervace 14-0 dní před termínem pobytu = celková částka pobytu propadá

V den začátku vašeho pobytu vás uvítáme od 14 hodin, v den odjezdu se v klidu vyspěte, užijte si kouzelnou snídani a klíče předejte zpět do 10:00 hodin. 

KAVÁRNA

KAVÁRNA

Je Ráj na zemi, kde si užijete první rande, kávu s kamarádkou, byznys setkání či firemní akci, rodinnou oslavu i malou svatbu. Venkovský styl se zde setkává s útulností a designovou čistotou. Zasedněte ke kulatému stolu, zasněte se v chill out okenním sezení nebo načerpejte energii na prostorné terase. Užívejte okamžik s těmi, které máte rádi, s vůní výborné kávy, lahodným vínem, domácí limonádou a skvělým dezertem. Buďte součástí naší pohody a vytvořte si u nás svůj soukromý Ráj na zemi. Do interiéru kavárny se vejde 40 osob u stolů, kde se posadí 2-10 osob.

Malé oslavy

Ráj na zemi má své kouzlo i pro malé rodinné oslavy v každém ročním období, které Vám můžeme zorganizovat od pondělí do čtvrtku.

Vyberte si svůj pokoj

ŠAFRÁNOVÝ (40 m2)

Už jste někdy spali v posteli s nebesy? Nad hlavou křišťálový lustr a pod nohama ručně tkaný koberec a rajský relax v prosklené koupelně zalité světlem a slunce svitem? Takový je Šafránový pokoj, který je současně našim největším pokojem a malým apartmánem v jednom. Výhledy z balkonového okna vás zavedou na kouzelnou hukvaldskou náves. 

POMNĚNKOVÝ (30m2)

Výhled přímo z peřin na krásný hukvaldský kostel, bránu proslulé hradní obory a  pomněnkově modré závěsy. Komfortní koupelna se sprchovým koutem a postel umístěná na vyvýšeném podiu. A romantika v pohodlném sezení na okně. Zasněte se u sklenky vína sami nebo ve dvou. 

HEŘMÁNKOVÝ (30m2)

Spaní pod romantickými dřevěnými trámy, výhled do stylového cihlového dvora, na golfové hřiště i do beskydských kopců. Komfortní koupelna se sprchovým koutem. Budete se cítit jako v Ráji. 
 

MÁTOVÝ - PODKROVNÍ - (40m2)

Svěží a laskavý, útulný a vzdušný, pokoj v nejvyšším patře odkud do nebes je už jen kousek. Podkrovní pokoj s trámovím, které vás nadchne a uchvátí. Půlkruhová okna s výhledy do beskydských kopců. Sezení v okně vybízí ke snění a vzdušná, otevřená koupelna k nekonečné relaxaci. 
 

VYBAVENÍ POKOJŮ

VYBAVENÍ POKOJŮ

Namíchali jsme dokonalou esenci všeho, co potřebujete pro příjemný pobyt plný pohody a zážitků. Na pokojích tak naleznete televizi, mini ledničku , rychlovarnou konvici i sklenice. Víme, že jsou chvíle, kdy se člověk neobejde bez deštníku, fénu, šitíčka, hřebenu a šatní skříně s pořádným zrcadlem. I to všechno ve svém dočasném rajském domově naleznete. V koupelně je pro vás přichystána přírodní kosmetika a se sadou krásných textilních hraček jsme mysleli také na vaše děti. A aby to byla ta správná romantika, na hotelu si můžete zapůjčit picknickové koše, které vám z radostí naplníme, než se vydáte na snídani v trávě. 
 

Kapacita

Kapacita

Všechny naše pokoje jsou dvoulůžkové s manželskou postelí, ale mysleli jsme i na rodiny a tak je součástí všech čtyř pokojů velmi komfortní pohovka, která lze rozložit jako přistýlka, na níž se pohodlně vyspí dvě osoby. Celková kapacita Venkovského hotelu je tak 16 osob. 
 

Klip

Nejmladší členové našeho týmu vás písní a originálním klipem provedou Rájem na zemi.
Zpěv a herecké obsazení: Mahu Bartulcová a Sebastian Jati
Text písně: Silva Jati