Jaro

Zima

Když se ocitnete v Ráji

Příběh, o jehož napsání jsme dlouho snili. Vytvořili jsme místo na venkově s vřelou, rodinnou atmosférou, které zve k nezapomenutelným zážitkům.

Kdy naposled jste strávili čas dle svých představ a rituálů? Nebo vzali obchodního partnera na jednání do místa, které přirozeně přeje otevřenému přátelskému jednání?  Nechte se pohltit beskydskou přírodou, čtěte, spěte, radujte se, vychutnávejte. Šálek výběrové kávy, sklenka vína s přáteli či lahodná a s láskou připravená svačinka z poctivých, kvalitních a čerstvých surovin? Vše doneseme s úsměvem až na váš stůl. To je Ráj na zemi.

Neopakovatelná atmosféra tvoří vzpomínky a věříme, že díky nim se budete vždy rádi vracet… domů... do Ráje. 

Virtuální prohlídka

Prohlédněte si interiér Ráje na zemi a zamilujte se do atmosféry a kouzla místa. Pak už jen stačí kliknout na rezervaci a přijet si užít jeho vřelosti naživo.

Klip

Nejmladší členové našeho týmu vás písní a originálním klipem provedou Rájem na zemi.
Zpěv a herecké obsazení: Mahu Bartulcová a Sebastian Jati
Text písně: Silva Jati

Otevírací doba

Otevírací doba

Otevírací dobu jsme přizpůsobili vašim biorytmům tak, abyste si u nás vychutnali stylovou snídani či brunch, odpolední kávu s domácím dezertem i pohodovou večerní sklenku vína dokonale sladěnou s lahodnými sezónními dobrotami a pochutinami. 
 

PONDĚLÍ - PÁTEK: 10:00 - 18.00
SOBOTA - NEDĚLE : 9:00 - 18:00
Na čem si pochutnáte

Na čem si pochutnáte

Kuchyně je pro nás kreativní prostor vyplněný uměním a nápady. Místo, kde vznikají netradiční kombinace, kde souzní chuť a vizuální stránka s láskou k jídlu, kde se zastaví čas a vzniká jedinečný prostor pro zážitky. Nejsme restaurací, takže se u nás tešte spíše na dobroty ke kávě a vínu, lahodné koláče, vyladěné svačinky a nejrůznější speciality domácké venkovské kuchyně založené na kvalitních surovinách s důrazem na sezónnost a lokálnost. 

Noc jako v ráji, vyberte si ze čtyř osobitých pokojů

Při tvorbě pokojů jsme mysleli na vás, na pocit komfortu a útulnosti, ve které se budete cítit jako doma. Probuďte se u nás jako v Ráji! 
Pokoje jsou stylové, hřejivé a vyladěné do posledního detailu. Najdete zde naprosto vše, co ke krásně strávenému pobytu potřebujete, včetně kouzelných výhledů do Beskyd. Každý z pokojů je jedinečný, výběr materiálů a vizuálních prvků byl naší radostí a věříme, že právě ta se propsala do ducha místa.  
Vizuální a designová stránka je naší velkou vášní a tak jsme pečlivě vybírali každý materiál. Pokoje voní lučním kvítím a masivním dřevem, užijete si komfort ručně tkaných koberců a stylových, pohodlných postelí. Každý detail jsme promýšleli tak, aby vás okouzlil, překvapil a udělal vám radost.
 

Storno podmínky

Chápeme, že se může přihodit neočekávaná událost a budete muset pobyt zrušit. Všechny storna řešíme maximálně individuálně avšak řídíme se obecným pravidlem:

  • zrušení rezervace 4 týdny před termínem pobytu = vracíme zaplacenou zálohu
  • zrušení rezervace 30-14 dní před termínem pobytu = vracíme 50% z celkové částky pobytu
  • zrušení rezervace 14-0 dní před termínem pobytu = celková částka pobytu propadá

V den začátku vašeho pobytu vás uvítáme od 14 hodin, v den odjezdu se v klidu vyspěte, užijte si kouzelnou snídani a klíče předejte zpět do 10:00 hodin. 

KAVÁRNA

KAVÁRNA

Je Ráj na zemi, kde si užijete první rande, kávu s kamarádkou, byznys setkání či firemní akci, rodinnou oslavu i malou svatbu. Venkovský styl se zde setkává s útulností a designovou čistotou. Zasedněte ke kulatému stolu, zasněte se v chill out okenním sezení nebo načerpejte energii na prostorné terase. Užívejte okamžik s těmi, které máte rádi, s vůní výborné kávy, lahodným vínem, domácí limonádou a skvělým dezertem. Buďte součástí naší pohody a vytvořte si u nás svůj soukromý Ráj na zemi. Do interiéru kavárny se vejde 40 osob u stolů, kde se posadí 2-10 osob.

Vyberte si svůj pokoj

ŠAFRÁNOVÝ (40 m2)

Už jste někdy spali v posteli s nebesy? Nad hlavou křišťálový lustr a pod nohama ručně tkaný koberec a rajský relax v prosklené koupelně zalité světlem a slunce svitem? Takový je Šafránový pokoj, který je současně našim největším pokojem a malým apartmánem v jednom. Výhledy z balkonového okna vás zavedou na kouzelnou hukvaldskou náves. 

POMNĚNKOVÝ (30m2)

Výhled přímo z peřin na krásný hukvaldský kostel, bránu proslulé hradní obory a  pomněnkově modré závěsy. Komfortní koupelna se sprchovým koutem a postel umístěná na vyvýšeném podiu. A romantika v pohodlném sezení na okně. Zasněte se u sklenky vína sami nebo ve dvou. 

HEŘMÁNKOVÝ (30m2)

Spaní pod romantickými dřevěnými trámy, výhled do stylového cihlového dvora, na golfové hřiště i do beskydských kopců. Komfortní koupelna se sprchovým koutem. Budete se cítit jako v Ráji. 
 

MÁTOVÝ - PODKROVNÍ - (40m2)

Svěží a laskavý, útulný a vzdušný, pokoj v nejvyšším patře odkud do nebes je už jen kousek. Podkrovní pokoj s trámovím, které vás nadchne a uchvátí. Půlkruhová okna s výhledy do beskydských kopců. Sezení v okně vybízí ke snění a vzdušná, otevřená koupelna k nekonečné relaxaci. 
 

VYBAVENÍ POKOJŮ

VYBAVENÍ POKOJŮ

Namíchali jsme dokonalou esenci všeho, co potřebujete pro příjemný pobyt plný pohody a zážitků. Na pokojích tak naleznete televizi, mini ledničku , rychlovarnou konvici i sklenice. Víme, že jsou chvíle, kdy se člověk neobejde bez deštníku, fénu, šitíčka, hřebenu a šatní skříně s pořádným zrcadlem. I to všechno ve svém dočasném rajském domově naleznete. V koupelně je pro vás přichystána přírodní kosmetika a se sadou krásných textilních hraček jsme mysleli také na vaše děti. A aby to byla ta správná romantika, na hotelu si můžete zapůjčit picknickové koše, které vám z radostí naplníme, než se vydáte na snídani v trávě. 
 

Kapacita

Kapacita

Všechny naše pokoje jsou dvoulůžkové s manželskou postelí, ale mysleli jsme i na rodiny a tak je součástí všech čtyř pokojů velmi komfortní pohovka, která lze rozložit jako přistýlka, na níž se pohodlně vyspí dvě osoby. Celková kapacita Venkovského hotelu je tak 16 osob.